
Pærer
Halogen Pære 1200W GX9 5 CP90 200h 230V OSRAM
Halogen Pære 1200W GX9 5 CP90 200h 230V OSRAM findes lige nu fra 189 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Halogen Pære, 1200W, GX9,5 CP90, 200h 230V - OSRAM | 1-2 hverdage | 49 kr.238 kr. inkl. fragt | 189 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Halogen Pære, 1200W, GX9,5 CP90, 200h 230V - OSRAM |
| Effekt | 1200W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4050300296746 |
| Produkt-ID | pære-CP90 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Halogen Pære 1200W GX9 5 CP90 200h 230V OSRAM er 189 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



