
Pærer
Omnilux Swimmingpool pære. Par-56. 12 V/ 300 W. WFL
Omnilux Swimmingpool pære. Par-56. 12 V/ 300 W. WFL findes lige nu fra 199 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Swimmingpool pære. Par-56. 12 V/ 300 W. WFL | 1-2 hverdage | 49 kr.248 kr. inkl. fragt | 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | Omnilux Swimmingpool pære. Par-56. 12 V/ 300 W. WFL |
| Effekt | 300 W |
| Spænding | 12 V |
| EAN | 4026397165470 |
| Produkt-ID | E-88122005 |
| Forhandlerkategorier | Swimmingpool pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Omnilux Swimmingpool pære. Par-56. 12 V/ 300 W. WFL er 199 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



