
Pærer
OMNILUX 230V / 80W R7s 78mm Halogen RØR
OMNILUX 230V / 80W R7s 78mm Halogen RØR findes lige nu fra 41 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX 230V / 80W R7s 78mm Halogen RØR | 1-2 hverdage | 49 kr.90 kr. inkl. fragt | 41 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX 230V / 80W R7s 78mm Halogen RØR |
| Effekt | 80W |
| Spænding | 230V |
| Truss/størrelse | 78mm |
| EAN | 4026397475234 |
| Produkt-ID | E-91100046 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX 230V / 80W R7s 78mm Halogen RØR er 41 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



