
Pærer
OMNILUX T16 230V/9W E-14
OMNILUX T16 230V/9W E-14 findes lige nu fra 11 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX T16 230V/9W E-14 | 1-2 hverdage | 49 kr.60 kr. inkl. fragt | 11 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX T16 230V/9W E-14 |
| Effekt | 9W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397105711 |
| Produkt-ID | E-92004610 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX T16 230V/9W E-14 er 11 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



