
Pærer
OMNILUX EFP 12V / 100W GZ-6.35 50h
OMNILUX EFP 12V / 100W GZ-6.35 50h findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX EFP 12V / 100W GZ-6.35 50h | 1-2 hverdage | 49 kr.108 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX EFP 12V / 100W GZ-6.35 50h |
| Effekt | 100W |
| Spænding | 12V |
| EAN | 4026397102154 |
| Produkt-ID | E-88285005 |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX EFP 12V / 100W GZ-6.35 50h er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



