
Pærer
OMNILUX T20 230V / 15W BA 15d 1000h
OMNILUX T20 230V / 15W BA 15d 1000h findes lige nu fra 23 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX T20 230V / 15W BA 15d 1000h | 1-2 hverdage | 49 kr.72 kr. inkl. fragt | 23 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnilux |
| Model | OMNILUX T20 230V / 15W BA 15d 1000h |
| Effekt | 15W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397105032 |
| Produkt-ID | E-90605600 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX T20 230V / 15W BA 15d 1000h er 23 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris

![Omnilux LED pære til swimmingpool. PAR-56. 12 V / 18 W. Kold hvid. [Kun 1 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2FEuro%2F88126350a.jpg)

![PHILIPS CDM-T 150W/942 G-12 4200K [Rest kun 8 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2FEuro%2F91014049a.jpg)