
Pærer
OSRAM CP89 64717 240V 650W GY9 5 150H
OSRAM CP89 64717 240V 650W GY9 5 150H findes lige nu fra 130 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM CP89 64717, 240V, 650W, GY9,5, 150H | 1-2 hverdage | 49 kr.179 kr. inkl. fragt | 130 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM CP89 64717, 240V, 650W, GY9,5, 150H |
| Effekt | 650W |
| Spænding | 240V |
| Produkt-ID | lip-89CP89-240V |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM CP89 64717 240V 650W GY9 5 150H er 130 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



