
Pærer
OMNILUX OMI 575 95V / 575W SFc-10 400h
OMNILUX OMI 575 95V / 575W SFc-10 400h findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX OMI 575 95V / 575W SFc-10 400h | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX OMI 575 95V / 575W SFc-10 400h |
| Effekt | 575W |
| Spænding | 95V |
| EAN | 4026397136548 |
| Produkt-ID | E-89301005 |
| Forhandlerkategorier | Udladnings / Gas pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX OMI 575 95V / 575W SFc-10 400h er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
![Omnilux LED pære til swimmingpool. PAR-56. 12 V / 18 W. Kold hvid. [Kun 1 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2FEuro%2F88126350a.jpg)


