
Pærer
OSRAM HMI 2500W/GS 115V/2500W
OSRAM HMI 2500W/GS 115V/2500W findes lige nu fra 3.679 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM HMI 2500W/GS 115V/2500W | 1-2 hverdage | 0 kr.3.679 kr. inkl. fragt | 3.679 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM HMI 2500W/GS 115V/2500W |
| Effekt | 2500W |
| Spænding | 115V |
| EAN | 4008321182197 |
| Produkt-ID | E-89303010 |
| Forhandlerkategorier | Udladnings / Gas pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM HMI 2500W/GS 115V/2500W er 3.679 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



