
Pærer
OMNILUX ENH 120V / 250W GY-5.3 175h
OMNILUX ENH 120V / 250W GY-5.3 175h findes lige nu fra 89 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX ENH 120V / 250W GY-5.3 175h | 1-2 hverdage | 49 kr.138 kr. inkl. fragt | 89 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX ENH 120V / 250W GY-5.3 175h |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 120V |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397102246 |
| Produkt-ID | E-88265005 |
| Forhandlerkategorier | Omnilux |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX ENH 120V / 250W GY-5.3 175h er 89 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



