
Pærer
PHILIPS MSD250/2 90V/250W GY-9.5 3000h
PHILIPS MSD250/2 90V/250W GY-9.5 3000h findes lige nu fra 1.729 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PHILIPS MSD250/2 90V/250W GY-9.5 3000h | 1-2 hverdage | 49 kr.1.778 kr. inkl. fragt | 1.729 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PHILIPS MSD250/2 90V/250W GY-9.5 3000h |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 90V |
| EAN | 8718291228066 |
| Produkt-ID | E-89106115 |
| Forhandlerkategorier | Udladnings / Gas pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PHILIPS MSD250/2 90V/250W GY-9.5 3000h er 1.729 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



