
Pærer
OMNILUX LED MR-11 12V/0 6W G-4
OMNILUX LED MR-11 12V/0 6W G-4 findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX LED MR-11 12V/0,6W G-4 red | 1-2 hverdage | 49 kr.118 kr. inkl. fragt | 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX LED MR-11 12V/0,6W G-4 red |
| Effekt | 0,6W |
| Spænding | 12V |
| EAN | 4026397617931 |
| Produkt-ID | E-88212014 |
| Forhandlerkategorier | LED Pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX LED MR-11 12V/0 6W G-4 er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



