
Pærer
OMNILUX OSD 72V / 700W G-22 2000h
OMNILUX OSD 72V / 700W G-22 2000h findes lige nu fra 1.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX OSD 72V / 700W G-22 2000h | 1-2 hverdage | 49 kr.1.228 kr. inkl. fragt | 1.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX OSD 72V / 700W G-22 2000h |
| Effekt | 700W |
| Spænding | 72V |
| EAN | 4026397178357 |
| Produkt-ID | E-89104005 |
| Forhandlerkategorier | Udladnings / Gas pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX OSD 72V / 700W G-22 2000h er 1.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



