
Pærer
OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 pære
OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 pære findes lige nu fra 1.535 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 pære | 1-2 hverdage | 49 kr.1.584 kr. inkl. fragt | 1.535 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 pære |
| Effekt | 700W |
| Spænding | 70V |
| Produkt-ID | lip-89HTI700W/D4/75 |
| Forhandlerkategorier | Teater - TV pærer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM SharXS HTI 700W/D4/75 pære er 1.535 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



