
Pærer
OMNILUX PAR-64 240V / 1000W GX16d MFL 300h H
OMNILUX PAR-64 240V / 1000W GX16d MFL 300h H findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OMNILUX PAR-64 240V / 1000W GX16d MFL 300h H | 1-2 hverdage | 49 kr.348 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OMNILUX PAR-64 240V / 1000W GX16d MFL 300h H |
| Effekt | 1000W |
| Spænding | 240V |
| EAN | 4026397102611 |
| Produkt-ID | E-88147205 |
| Forhandlerkategorier | Par 64 |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OMNILUX PAR-64 240V / 1000W GX16d MFL 300h H er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



