
Pærer
OSRAM HMI 1200/GS 100V/1200W SFc-15.5
OSRAM HMI 1200/GS 100V/1200W SFc-15.5 findes lige nu fra 1.239 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM HMI 1200/GS 100V/1200W SFc-15.5 | 1-2 hverdage | 49 kr.1.288 kr. inkl. fragt | 1.239 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | OSRAM HMI 1200/GS 100V/1200W SFc-15.5 |
| Effekt | 1200W |
| Spænding | 100V |
| EAN | 4008321931153 |
| Produkt-ID | E-89302010 |
| Forhandlerkategorier | Udladnings / Gas pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM HMI 1200/GS 100V/1200W SFc-15.5 er 1.239 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



