
Pærer
Parabol Halogen Pære GX5 3 ENH 250W 12V 175h
Parabol Halogen Pære GX5 3 ENH 250W 12V 175h findes lige nu fra 95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Parabol Halogen Pære, GX5,3 ENH 250W 12V 175h | 1-2 hverdage | 49 kr.144 kr. inkl. fragt | 95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Pærer |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Parabol Halogen Pære, GX5,3 ENH 250W 12V 175h |
| Effekt | 250W |
| Spænding | 12V |
| Produkt-ID | pære-ENH |
| Forhandlerkategorier | Halogen pære |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Parabol Halogen Pære GX5 3 ENH 250W 12V 175h er 95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



