
Rackskabe & 19" udstyr
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-pink
ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-pink findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-pink | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-pink |
| Kabellængde | 25m |
| Farve | pink |
| Truss/størrelse | 19 mm |
| EAN | 4018909300929 |
| Produkt-ID | E-30005483 |
| Forhandlerkategorier | Glow/ neon gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-pink er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Rackmøtrikker til stål rackliste (2 mm.) M6. 100 stk.
Fra 479 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Fully loaded optical distribution frame (ODF) LC-DX 24 P
4,8Fra 11.674 kr.
1forhandler

ROADINGER Effekt Rack CO DD 1U 24 cm dyb
Fra 999 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" power strip 8-way each socket individually switchable
4,8Fra 3.300 kr.
1forhandler