
Rackskabe & 19" udstyr
ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 1 unit. Dybde 27 cm.
ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 1 unit. Dybde 27 cm. findes lige nu fra 279 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 1 unit. Dybde 27 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.328 kr. inkl. fragt | 279 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 1 unit. Dybde 27 cm. |
| Kabellængde | 27 cm |
| Rackstørrelse | 1U |
| EAN | 4026397686432 |
| Produkt-ID | E-30100845 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Hylde med ventillationshuller for 19" Rack. 1 unit. Dybde 27 cm. er 279 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Flightcase til 19" mixer med kabelåbning på bagsiden. 8 unit
Fra 1.309 kr.
1forhandler

ACCESSORY Gaffa Tape 19 mm. x 25m. Neon-orange
Fra 49 kr.
1forhandler

CANOVATE Cable routing bracket 100x100 mm steel zinc-plated
4,8Fra 384 kr.
1forhandler

TECHLY Væghængt Rackskab 16U 600 mm dybt Låge af stål
4,8Fra 9.354 kr.
1forhandler