
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 1 unit
Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 1 unit findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 1 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 1 unit |
| Materiale | glas |
| EAN | 4049521017292 |
| Produkt-ID | A-87441 |
| Forhandlerkategorier | 19" Beskyttelse |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall 19" Frontbeskyttelse med plexiglas. 1 unit er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Roadinger Effekt rack. 4 unit. 24 cm. dyb
Fra 1.089 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Parts 87410 V 19" Housing 4 U Rackmount with Vent Slots
Fra 829 kr.
1forhandler
Adam Hall Cylinder Lock for Rack Drawers Adam Hall Accessories
Fra 70,50 kr.
1forhandler

Adam Hall Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm.
Fra 219 kr.
1forhandler