
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm.
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm. findes lige nu fra 219 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.268 kr. inkl. fragt | 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm. |
| Kabellængde | 25 cm |
| EAN | 4049521017971 |
| Produkt-ID | A-8754 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 25 cm. er 219 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Svanehalslampe med 3 pol vinke XLR. Med 4 COB LED'er
Fra 199 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm.
Fra 1.709 kr.
1forhandler

Caymon CASY 2 unit chassis for 6 paneler topmontering
Fra 569 kr.
1forhandler

Caymon rackhylde 9 5" og 10 5" 1 unit
Fra 229 kr.
1forhandler