
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm.
Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. findes lige nu fra 1.709 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.758 kr. inkl. fragt | 1.709 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 80 cm |
| EAN | 5414795043381 |
| Produkt-ID | CY-OPR509A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 9 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. er 1.709 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Omnitronic Hylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 35 cm.
Fra 259 kr.
1forhandler

Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm.
Fra 239 kr.
1forhandler

WPRACK WP Rack Wall cabinet for 5 devices 50 cm width 47 5 cm height 14 cm depth
4,8Fra 10.388 kr.
1forhandler
Cloud rack mixer MX155 7 Line/Mic input
Fra 2.279 kr.
1forhandler