
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm.
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm. findes lige nu fra 239 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.288 kr. inkl. fragt | 239 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm. |
| Kabellængde | 25 cm |
| EAN | 4049521017995 |
| Produkt-ID | A-8755 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 25 cm. er 239 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Hylde for 19" Rack. 4 unit. Dybde 37 5 cm.
Fra 309 kr.
1forhandler

LogiLink 19" vertical wall mount bracket / under desk mount 3 U
4,8Fra 1.366 kr.
1forhandler

LogiLink DIN Rail Power Supply 36 W / 24 V
4,8Fra 930 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch panel 10" Cat.6 12-port shielded
4,8Fra 1.080 kr.
1forhandler