
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 3 unit. Dybde 37 5 cm.
Adam Hall Hylde for 19" Rack. 3 unit. Dybde 37 5 cm. findes lige nu fra 289 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde for 19" Rack. 3 unit. Dybde 37,5 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.338 kr. inkl. fragt | 289 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde for 19" Rack. 3 unit. Dybde 37,5 cm. |
| Kabellængde | 37,5 cm |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 4049521018039 |
| Produkt-ID | A-87553 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde for 19" Rack. 3 unit. Dybde 37 5 cm. er 289 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Monacor 19'' frontplade 1U RCP-8721U MONACOR
Fra 103 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" cantilever shelf front screw fixing d=350 mm
4,8Fra 834 kr.
1forhandler

Adam Hall Insulating Tape 0.19 x 19 mm x 20 m black 580819 BLK
Fra 16 kr.
1forhandler

LOGILINK Cat.6A 19" patch panel 24-port STP grey 0.5 U
4,8Fra 2.754 kr.
1forhandler