
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 3 unit. Dybde 30 cm.
Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 3 unit. Dybde 30 cm. findes lige nu fra 369 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Hylde med bøjler for 19" Rack. 3 unit. Dybde 30 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.418 kr. inkl. fragt | 369 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 3 unit. Dybde 30 cm. |
| Kabellængde | 30 cm |
| EAN | 4049521018145 |
| Produkt-ID | A-8758 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Hylde med bøjler for 19" Rack. 3 unit. Dybde 30 cm. er 369 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Palmer 3U rack mounting kit for Palmer Supreme Soaker Palmer
Fra 159 kr.
1forhandler

CANOVATE Plinth 600 x 1000 x 90 mm standing cabinet
4,8Fra 6.796 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm.
Fra 3.889 kr.
1forhandler

Caymon 5 unit ventillation 19 stål blændplade
Fra 119 kr.
1forhandler