
Rackskabe & 19" udstyr
Adam Hall Udtrækshylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 38 cm.
Adam Hall Udtrækshylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 38 cm. findes lige nu fra 619 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Udtrækshylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 38 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.668 kr. inkl. fragt | 619 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Udtrækshylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 38 cm. |
| Kabellængde | 38 cm |
| Rackstørrelse | 1 U |
| EAN | 4049521018060 |
| Produkt-ID | A-87556 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Udtrækshylde for 19" Rack. 1 unit. Dybde 38 cm. er 619 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



