
Rackskabe & 19" udstyr
CANOVATE Plinth 600 x 600 x 90 mm standing cabinet
CANOVATE Plinth 600 x 600 x 90 mm standing cabinet findes lige nu fra 5.604 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Plinth 600 x 600 x 90 mm standing cabinet, black | 1-3 dage | 39 kr.5.643 kr. inkl. fragt | 5.604 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | CANOVATE |
| Model | CANOVATE Plinth 600 x 600 x 90 mm standing cabinet, |
| Opløsning | 600 x 600 |
| Truss/størrelse | 90 mm |
| EAN | 8698800001529 |
| Produkt-ID | 4489 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for CANOVATE Plinth 600 x 600 x 90 mm standing cabinet er 5.604 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon transport hjul drejligt 130 mm max. 150 kg
Fra 109 kr.
1forhandler

Caymon 19 rackskab 600 mm dyb 27 unit m/låge og lås
Fra 6.129 kr.
1forhandler
VOGELS VOGEL'S RISE A142 MOUNTING BRACKET SMALL PERIPHERALS TOP OF SCREEN
4,8Fra 774 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 15 unit. 45 cm. Professionel kvalitet
Fra 4.509 kr.
1forhandler