
Rackskabe & 19" udstyr
CANOVATE Plinth 800 x 1000 x 90 mm standing cabinet
CANOVATE Plinth 800 x 1000 x 90 mm standing cabinet findes lige nu fra 7.980 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Plinth 800 x 1000 x 90 mm standing cabinet, black | 1-3 dage | 39 kr.8.019 kr. inkl. fragt | 7.980 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | CANOVATE |
| Model | CANOVATE Plinth 800 x 1000 x 90 mm standing cabinet, |
| Opløsning | 800 x 1000 |
| Truss/størrelse | 90 mm |
| EAN | 8698800001628 |
| Produkt-ID | 4501 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for CANOVATE Plinth 800 x 1000 x 90 mm standing cabinet er 7.980 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



