
Rackskabe & 19" udstyr
CANOVATE Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet
CANOVATE Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet findes lige nu fra 9.540 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet, black | 1-3 dage | 39 kr.9.579 kr. inkl. fragt | 9.540 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | CANOVATE |
| Model | CANOVATE Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet, |
| Opløsning | 800 x 1200 |
| Truss/størrelse | 90 mm |
| EAN | 8698800001642 |
| Produkt-ID | 50300 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for CANOVATE Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet er 9.540 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og runde huller. Stål. 3 unit
Fra 109 kr.
1forhandler

LOGILINK Consolidation point box 12-port desk/wall/rail mounting
4,8Fra 714 kr.
1forhandler

Adam Hall Heavy duty rackliste. 20 unitSort. Adam Hall 61535B20
Fra 89 kr.
1forhandler

CANOVATE Heavy duty shelf for racks with a depth of 600 mm
4,8Fra 2.836 kr.
1forhandler