
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon 19" rack. Åben ramme. 6 unit. Justerbar dybde 50-80 cm.
Caymon 19" rack. Åben ramme. 6 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. findes lige nu fra 1.579 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon 19" rack. Åben ramme. 6 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.628 kr. inkl. fragt | 1.579 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon 19" rack. Åben ramme. 6 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. |
| Skærmstørrelse | 19 " |
| Kabellængde | 80 cm |
| EAN | 5414795043374 |
| Produkt-ID | CY-OPR506A/B |
| Forhandlerkategorier | Rack. Åben Ramme |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon 19" rack. Åben ramme. 6 unit. Justerbar dybde 50-80 cm. er 1.579 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Rackbox with Latch 3 U 87303
Fra 729 kr.
1forhandler

CANOVATE Sliding shelf for racks with a depth of 600 mm
4,8Fra 3.330 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 4 unit
Fra 259 kr.
1forhandler

Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack 2-vejs 1U
Fra 889 kr.
1forhandler