
Rackskabe & 19" udstyr
Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack 2-vejs 1U
Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack 2-vejs 1U findes lige nu fra 889 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack, 2-vejs 1U | 1-2 hverdage | 49 kr.938 kr. inkl. fragt | 889 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Showgear |
| Model | Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack, 2-vejs 1U |
| Rackstørrelse | 1U |
| EAN | 8717748503961 |
| Produkt-ID | D7695 |
| Forhandlerkategorier | 19" Ventilations Panel |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Showgear ventilator enhed temperaturstyret til 19" rack 2-vejs 1U er 889 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Insulating Tape 0.13 x 19 mm x 20 m grey 580813
Fra 13,50 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" SOHO Wallmount Cabinet 6U 550 mm depth grey assembled
4,8Fra 5.250 kr.
1forhandler

CANOVATE 19" SOHO Wallmount Cabinet 15U 550 mm depth grey assembled
4,8Fra 7.328 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Conditioner with rack lighting PCL 10
Fra 1.699 kr.
1forhandler