
Rackskabe & 19" udstyr
Caymon Flying steel 4mm 125 cm
Caymon Flying steel 4mm 125 cm findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymon Flying steel 4mm 125 cm | 1-2 hverdage | 49 kr.108 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymon Flying steel 4mm 125 cm |
| Kabellængde | 125 cm |
| EAN | 5414795012097 |
| Produkt-ID | CY-STL125 |
| Forhandlerkategorier | SC Caymon |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymon Flying steel 4mm 125 cm er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Neutrik Caymon CASY141 1 space plade 1 x SpeakOn til 4-pin
Fra 139 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Rackpanel til montering af 3 blæsere. Stål. 3 unit
Fra 169 kr.
1forhandler

LOGILINK 19" Patch panel for 24 keystone jacks with rear cable manager
4,8Fra 428 kr.
1forhandler

Adam Hall 19" Ventilationspanel med kant og vandrette riller. Stål. 2 unit
Fra 85,75 kr.
1forhandler