
Rackskabe & 19" udstyr
Caymonblind bolt M6 x 10 mm med møtrik 100 stk
Caymonblind bolt M6 x 10 mm med møtrik 100 stk findes lige nu fra 349 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Caymonblind bolt M6 x 10 mm med møtrik, 100 stk, sort | 1-2 hverdage | 49 kr.398 kr. inkl. fragt | 349 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Caymon |
| Model | Caymonblind bolt M6 x 10 mm med møtrik, 100 stk, |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 10 mm |
| EAN | 5414795046177 |
| Produkt-ID | CY-KB600/B |
| Forhandlerkategorier | Rack skrue/ møtrik |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Caymonblind bolt M6 x 10 mm med møtrik 100 stk er 349 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
Tascam 19" rackmonteringskit til MODEL16
Fra 379 kr.
1forhandler

Showgear 19'' Schuko strømskinne med afbryder. Vendbar. 1 unit. 8 stik
Fra 419 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 4 unit. 25 cm. Professionel kvalitet
Fra 2.249 kr.
1forhandler

Caymon Ventilationsplade 1 unit 9 5" og 10 5" stål
Fra 59 kr.
1forhandler