
Rackskabe & 19" udstyr
LogiLink DIN Rail Power Supply 240 W / 48 V
LogiLink DIN Rail Power Supply 240 W / 48 V findes lige nu fra 3.428 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk LogiLink DIN Rail Power Supply 240 W / 48 V | 1-3 dage | 39 kr.3.467 kr. inkl. fragt | 3.428 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LogiLink DIN Rail Power Supply 240 W / 48 V |
| Effekt | 240 W |
| Spænding | 48 V |
| EAN | 4052792072563 |
| Produkt-ID | 50463 |
| Forhandlerkategorier | Rack og tilbehør |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LogiLink DIN Rail Power Supply 240 W / 48 V er 3.428 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



