
Rackskabe & 19" udstyr
Roadinger Flightcase til 19" mixer med justerbar vinkel. 8 unit
Roadinger Flightcase til 19" mixer med justerbar vinkel. 8 unit findes lige nu fra 1.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Flightcase til 19" mixer med justerbar vinkel. 8 unit | 1-2 hverdage | 49 kr.1.228 kr. inkl. fragt | 1.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Roadinger |
| Model | Roadinger Flightcase til 19" mixer med justerbar vinkel. 8 unit |
| EAN | 4026397376678 |
| Produkt-ID | E-3011157A |
| Forhandlerkategorier | Combo/ mixer Rack |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Roadinger Flightcase til 19" mixer med justerbar vinkel. 8 unit er 1.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Roadinger Flightcase til 19" mixer. 8 unit
Fra 1.179 kr.
1forhandler

CANOVATE Plinth 800 x 1200 x 90 mm for standing cabinet
4,8Fra 9.540 kr.
1forhandler

Caymon rack til vægmontering 600 mm dyb 6 unit
Fra 2.659 kr.
1forhandler

Roadinger Flightcase rack. 12 unit. 45 cm. Professionel kvalitet. Med hjul
Fra 6.149 kr.
1forhandler