
Rackskabe & 19" udstyr
Superlux HM10S mikrofonholder Ø 19 24 mm
Superlux HM10S mikrofonholder Ø 19 24 mm findes lige nu fra 49 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Superlux HM10S mikrofonholder Ø 19 - 24 mm | 1-2 hverdage | 49 kr.98 kr. inkl. fragt | 49 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | SuperLux |
| Model | Superlux HM10S mikrofonholder Ø 19 - 24 mm |
| Truss/størrelse | 24 mm |
| Produkt-ID | SLX-HM10S |
| Forhandlerkategorier | Mikrofonholder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Superlux HM10S mikrofonholder Ø 19 24 mm er 49 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Caymon 19" rack. Åben ramme. 42 unit. Justerbar dybde 55-101 5 cm.
Fra 3.889 kr.
1forhandler

Adam Hall Heavy duty rackliste. 5 unitSort. Adam Hall 61535B5
Fra 32,50 kr.
1forhandler

YAMAHA TF-RACK Digital 19" rack mixer 32 + 2 St & 2 Return 20 AUX.
Fra 21.690 kr.
1forhandler

LOGILINK Patch panel 19"-mounting Cat.6 STP 24 ports grey EconLin
4,8Fra 1.856 kr.
1forhandler