
Rackskabe & 19" udstyr
Udtrækshylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 45 cm.
Udtrækshylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 45 cm. findes lige nu fra 819 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Udtrækshylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 45 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.868 kr. inkl. fragt | 819 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Rackskabe & 19" udstyr |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | Udtrækshylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 45 cm. |
| Kabellængde | 45 cm |
| EAN | 4007754414721 |
| Produkt-ID | 1000740 |
| Forhandlerkategorier | Rackhylder |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Udtrækshylde for 19" Rack. 2 unit. Dybde 45 cm. er 819 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter
Adam Hall Mounting Kit for two 19" Units with Square Nuts M6 Adam Hall 19" Parts
Fra 49,75 kr.
1forhandler

Monacor Stikpanel til 8 D-size stik (XLR Speakon Powercon mv.). Stål. 1 unit
Fra 103 kr.
1forhandler

Caymon 19" rack. Åben ramme. 30-45 cm dyb. 3 unit
Fra 1.189 kr.
1forhandler

Caymon 5 unit 19 stål blændplade
Fra 159 kr.
1forhandler