
Scenelys & lamper
Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 2400 K
Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 2400 K findes lige nu fra 409 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m - 3528 LED - 760-870 Lm/m - 2400 K | 1-2 hverdage | 49 kr.458 kr. inkl. fragt | 409 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m - 3528 LED - 760-870 Lm/m - 2400 K |
| Kabellængde | 5 m |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 8717748396372 |
| Produkt-ID | A0852043 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Ribbon 120-24 V 5 m 3528 LED 760-870 Lm/m 2400 K er 409 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

EUROLITE Frost filter for AKKU UP-4 QCL Spot QuickDMX MK2
Fra 119 kr.
1forhandler

Artecta Cartago Ribbon 2835 160 CCT 3000 K CRI 90 1870 lm/m 160 LEDs/m 14.4 W/m 24 V
Fra 489 kr.
1forhandler

Artecta Havana Ribbon 2835 120 CCT 2200-4000 K LED Strip 19.2 W/m 600 LEDs 5
Fra 809 kr.
1forhandler

Artecta Cartago Halo Ribbon COB 320 CCT 3000 K CRI 90 810 lm/m 320 LEDs/m 8 W/m 24 V
Fra 409 kr.
1forhandler