
Scenelys & lamper
Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 2700 K
Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 2700 K findes lige nu fra 279 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m - 3528 LED - 400-460 Lm/m - 2700 K | 1-2 hverdage | 49 kr.328 kr. inkl. fragt | 279 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Scenelys & lamper |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Artecta |
| Model | Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m - 3528 LED - 400-460 Lm/m - 2700 K |
| Kabellængde | 5 m |
| Spænding | 24 V |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 8717748300720 |
| Produkt-ID | A0852030 |
| Forhandlerkategorier | Artecta |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 2700 K er 279 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Artecta Havana Ribbon 60-24 V 5 m 3528 LED 400-460 Lm/m 3000 K
Fra 279 kr.
1forhandler

FOS Lighting FOS Cyclone PRO RGB LED´s Moving Strobe IP65
Fra 8.329 kr.
1forhandler

Showtec Compact Par 18 MKII 18x 3 W RGB LED Par -
Fra 1.899 kr.
1forhandler

Elation KL FRESNEL 6 150W >95CRI 3 000K Warm White LED
Fra 7.820 kr.
1forhandler