
Stativer & stands
Gravity Loudspeaker stand with base and cast iron weight plate white SSP WB SET 1 W
Gravity Loudspeaker stand with base and cast iron weight plate white SSP WB SET 1 W findes lige nu fra 999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity Loudspeaker stand with base and cast iron weight plate, white - SSP WB SET 1 W | 1-2 hverdage | 49 kr.1.048 kr. inkl. fragt | 999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity Loudspeaker stand with base and cast iron weight plate, white - SSP WB SET 1 W |
| Kabellængde | 7.5 cm |
| Effekt | 1 W |
| Farve | rød |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521349157 |
| Produkt-ID | A-GSSPWBSET1W |
| Forhandlerkategorier | Højtalerstativer |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity Loudspeaker stand with base and cast iron weight plate white SSP WB SET 1 W er 999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W
Fra 1.559 kr.
1forhandler

Omnitronic Mikrofon med stativ kabel & taske. Komplet sæt
Fra 409 kr.
1forhandler

OMNITRONIC Speaker stand MOVE MK2 set
Fra 669 kr.
1forhandler

Gravity Mikrofonstativ med teleskop galge. Tour kvalitet. Sort. Gravity TMS 4322 B
Fra 639 kr.
1forhandler