
Stativer & stands
Gravity Speaker Stand 35 mm Steel SP 5212 B
Gravity Speaker Stand 35 mm Steel SP 5212 B findes lige nu fra 429 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gravity Speaker Stand, 35 mm, Steel - SP 5212 B | 1-2 hverdage | 49 kr.478 kr. inkl. fragt | 429 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Gravity |
| Model | Gravity Speaker Stand, 35 mm, Steel - SP 5212 B |
| Kabellængde | 192 cm |
| Materiale | aluminium |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521190711 |
| Produkt-ID | A-GSP5212B |
| Forhandlerkategorier | Gravity |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Gravity Speaker Stand 35 mm Steel SP 5212 B er 429 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



