
Stativer & stands
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 128 5x60x0 2 cm 100 W IP67
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 128 5x60x0 2 cm 100 W IP67 findes lige nu fra 11.394 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Foldable-stand alone-solar panel, 128,5x60x0,2 cm, 100 W, IP67, black | 1-3 dage | 39 kr.11.433 kr. inkl. fragt | 11.394 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel, 128,5x60x0,2 cm, 100 W, IP67, |
| Kabellængde | 2 cm |
| Effekt | 100 W |
| EAN | 4052792072075 |
| Produkt-ID | 50306 |
| Forhandlerkategorier | Diverse handelsvarer |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 128 5x60x0 2 cm 100 W IP67 er 11.394 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Height-Adjustable Studiomonitor Stand SKDB 039
Fra 329 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: LED KLS Laser Bar FX Light sæt: white + BPS-2 Loudspeaker Stand
Fra 5.429 kr.
1forhandler

Techly Tripod Floor Stand for LCD / LED / Plasma TV 45-65"
4,8Fra 2.922 kr.
1forhandler

Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 244 cm. Max. 20 kg. Hvidt. Gravity LS 431 W
Fra 1.559 kr.
1forhandler