
Stativer & stands
Omnitronic Skærmbeslag til Ø35 mm stativ. Max. 24"
Omnitronic Skærmbeslag til Ø35 mm stativ. Max. 24" findes lige nu fra 169 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Skærmbeslag til Ø35 mm stativ. Max. 24" | 1-2 hverdage | 49 kr.218 kr. inkl. fragt | 169 kr. Før 199 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Omnitronic |
| Model | Omnitronic Skærmbeslag til Ø35 mm stativ. Max. 24" |
| Skærmstørrelse | 24" |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4026397635676 |
| Produkt-ID | E-60004611 |
| Forhandlerkategorier | TV-vægbeslag |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Omnitronic Skærmbeslag til Ø35 mm stativ. Max. 24" er 169 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

KÖNIG & MEYER K&M Højttalerstativ KM-21435
Fra 909 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: LED KLS Laser Bar FX Light sæt: white + BPS-2 Loudspeaker Stand
Fra 5.429 kr.
1forhandler

Gravity højttaler mellemrør. 82-140 cm. Max. 40 kg. 35 mm
Fra 189 kr.
1forhandler

Adam Hall Isolation Pad for Studio Monitors 265 x 330 mm PAD ECO 2
Fra 159 kr.
1forhandler