
Strømfordeling & el
Eurolite 230V cable for LED PFE-50 1 5m
Eurolite 230V cable for LED PFE-50 1 5m findes lige nu fra 89 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite 230V cable for LED PFE-50 1,5m | 1-2 hverdage | 49 kr.138 kr. inkl. fragt | 89 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite 230V cable for LED PFE-50 1,5m |
| Kabellængde | 1,5m |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397580884 |
| Produkt-ID | E-40001818 |
| Forhandlerkategorier | Eurolite |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite 230V cable for LED PFE-50 1 5m er 89 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Power Split CEE 32 A ind til 6x Power Pro True & 1x CEE 16 A 5P
Fra 1.559 kr.
1forhandler

Adam Hall Rubber sealing cap for 4 STAR P PF TCON Adam Hall Connectors
Fra 14,75 kr.
1forhandler

Eurolite SB-652X Power distributor
Fra 999 kr.
1forhandler

E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1 5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W
4,8Fra 376 kr.
1forhandler