
Strømfordeling & el
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim neutral white pr. 100cm
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim neutral white pr. 100cm findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite LED Neon Flex 230V Slim neutral white pr. 100cm | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED Neon Flex 230V Slim neutral white pr. 100cm |
| Kabellængde | 100cm |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397722567 |
| Produkt-ID | E-50499808 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED Neon Flex 230V Slim neutral white pr. 100cm er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite PowerCon splitbox. 1 x input til 9 x output
Fra 819 kr.
1forhandler

OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h
Fra 99 kr.
1forhandler

ACT UPS 600VA 1x IEC (C13) + 1x Type F outlet 1x IEC C14 input 230V AVR
4,8Fra 2.686 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon True1 link gummikabel. 1.5mm². IP65. 1 5 meter
Fra 349 kr.
1forhandler