
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (AC-25R). 90°. 50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (AC-25R). 90°. 50 cm. findes lige nu fra 3.679 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (AC-25R). 90°. 50 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.679 kr. inkl. fragt | 3.679 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (AC-25R). 90°. 50 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397554823 |
| Produkt-ID | E-60302434 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs afrundet hjørne (AC-25R). 90°. 50 cm. er 3.679 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 4 cm
Fra 149 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-39). 90°. 71/50 cm.
Fra 3.129 kr.
1forhandler

Adam Hall Accessories EUROTRUSS ROLL BOARD 381033 EUROTRUSS Roller Board with 3 x 100 mm Rolls
Fra 929 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK Circle 1 5m (inner)
Fra 3.989 kr.
1forhandler