
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41). 90°. 71 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41). 90°. 71 cm. findes lige nu fra 3.639 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41). 90°. 71 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.639 kr. inkl. fragt | 3.639 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41). 90°. 71 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 71 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397324082 |
| Produkt-ID | E-60302412 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs kryds (AC-41). 90°. 71 cm. er 3.639 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS QUICK-LOCK Spare Pin
Fra 34 kr.
1forhandler

AluTruss Decolock Firkant Truss. Hjørne blok. 22 cm.
Fra 3.069 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL34). 90°. 40 cm. Venstre
Fra 2.449 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-75 cm 2 kant truss ALUTRUSS
Fra 729 kr.
1forhandler