
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-44). 90°. 74 30/50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-44). 90°. 74 30/50 cm. findes lige nu fra 4.259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-44). 90°. 74,30/50 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.4.259 kr. inkl. fragt | 4.259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-44). 90°. 74,30/50 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397324112 |
| Produkt-ID | E-60302418 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-44). 90°. 74 30/50 cm. er 4.259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAC45 4-Way Corner right bk
Fra 3.169 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro afstandsstykke. 3 cm
Fra 139 kr.
1forhandler

Eurolite Halfcoupler til 50 mm. rør. Med Alutruss kobling. Max. 500 Kg
Fra 329 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro split med M5 gevind og låsemøtrik
Fra 41 kr.
1forhandler