
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. Justerbar fod. 35-70 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. Justerbar fod. 35-70 cm. findes lige nu fra 2.249 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. Justerbar fod. 35-70 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.2.249 kr. inkl. fragt | 2.249 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. Justerbar fod. 35-70 cm. |
| Kabellængde | 70 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397507836 |
| Produkt-ID | E-6030189C |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. Justerbar fod. 35-70 cm. er 2.249 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS SINGLELOCK SV-23 135° M-12
Fra 409 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-38-50). 90°. 50 cm.
Fra 3.069 kr.
1forhandler

Adam Hall Accessories SZK 254 Lashing Strap with Clamp 25 mm 4 m Length
Fra 71,50 kr.
1forhandler

Alutruss stabelbræt. Til 3 & 4-kant truss
Fra 169 kr.
1forhandler