
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS BILOCK Circle d=3m (inside) horizontal
ALUTRUSS BILOCK Circle d=3m (inside) horizontal findes lige nu fra 13.269 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS BILOCK Circle d=3m (inside) horizontal | 1-2 hverdage | 0 kr.13.269 kr. inkl. fragt | 13.269 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS BILOCK Circle d=3m (inside) horizontal |
| Kabellængde | 3m |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397569667 |
| Produkt-ID | E-60210272 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS BILOCK Circle d=3m (inside) horizontal er 13.269 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 1 25 meter
Fra 2.449 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK Circle d=5m (inside) hor. 8tlg.
Fra 21.549 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids mod inderkant. Indvendig diameter: 4 meter
Fra 33.549 kr.
1forhandler

ALUTRUSS TRILOCK S-PAT-43 4-Way Piece /\
Fra 4.399 kr.
1forhandler